Bezdotyková autoumyváreň

Vitajte na stránke bezdotykovej

autoumyvárky REYLON v Kútnikoch!

Ak hľadáte spoľahlivé a moderné riešenie pre čistenie Vášho vozidla, ste na správnom mieste. Naša samoobslužná bezdotyková autoumyvárka sa nachádza priamo pri hlavnej ceste a ponúka širokú škálu služieb pre Vaše vozidlo.

Naše výhody:

2 zastrešené boxy a 1 pre vyššie nákladné vozidlá: S našimi zastrešenými boxami a špeciálnym boxom pre vyššie vozidlá, vám umožníme umyť akékoľvek vozidlo v akýchkoľvek podmienkach.

DARNER Technológia: Sme hrdí na to, že používame certifikovanú technológiu od značky DARNER, ktorá zabezpečuje vynikajúci čistiaci účinok a zároveň je šetrná k životnému prostrediu. S našimi kvalitnými čistiacimi prostriedkami a teplou vodou Vám poskytneme optimálnu službu aj v chladnejšom počasí.

Jednoduché ovládanie: Naše umývacie boxy sú vybavené prehľadným a jednoduchým ovládaním, vrátane informačných tabúľ, aby ste mohli využiť služby bez problémov.

Programy: Ponúkame rôzne programy pre čistenie a ošetrovanie vozidla, ktoré si môžete zvoliť podľa vašich potrieb.

Čistenie interiéru: U nás si môžete tiež vyčistiť interiér vozidla vysávačom, čo je pohodlný a praktický spôsob, ako udržiavať váš automobil čistým.

Nočné osvetlenie: Naša umyvárka je osvetlená aj v nočných hodinách, aby ste mohli prísť kedykoľvek.

Pohodlné platby: Akceptujeme hotovosť v minciach 0,50€, 1€ a 2€, zákaznícku kartu a tiež platbu bankovou kartou online (len v boxe číslo 3.). Na mieste sa nachádza automat na rozmieňanie bankoviek na mince.

Zákaznícka karta: Môžete si zakúpiť a dobíjať u prevádzkovateľa – REYLON s.r.o., ktorá sídli hneď za autoumyvárkou. Pre viac informácií kontaktujte tank [dot] wash [at] schwarzmueller [dot] sk alebo tel. +421 903 532 537.

Zábava pre deti: Aj vaše deti si prídu na svoje s našou šmykľavkou a hojdačkou.

Občerstvenie a palivo: Po umytí vášho vozidla si môžete dať drink z automatu, alebo vo vedľajšom areáli si zakúpiť čerstvé občerstvenie a kávu v bagetomate Pierre Baguette a dokonca aj natankovať vozidlo na našej samoobslužnej čerpacej stanici REYLON TANK.

 

Nečakajte a príďte za nami, sme tu pre vás NON-STOP.

 

Kontaktujte nás:

Adresa: Kútniky 635, 929 01 Dunajská Streda

E-mail: tank [dot] wash [at] schwarzmueller [dot] sk

Tel.: +421 (0)903 532 537

Ďakujeme, že ste si vybrali bezdotykovú autoumyváreň REYLON pre čistenie a ošetrovanie Vášho vozidla. Vaša spokojnosť je našou prioritou.

 

 

Cookies